ברוכים הבאים לקמפוס לימודי השפות המקוון והחדשני של האוניברסיטה העברית

האוניברסיטה העברית, בשיתוף עם חברת איטיצ’ר, גאה להציג את תכנית לימודי השפות בהוראה מקוונת, אשר פותחה על ידי מומחים בתחום. השיעורים פתוחים בפני סטודנטים/יות וחוקרים/ות מכל מקום בעולם המעוניינים בלימוד או שיפור מיומנותם בעברית מקראית, ארמית מקראית, עברית מודרנית ויידיש. הקורסים הנלמדים בתוכנית מקנים נקודות זכות אקדמיות. הקורסים אינם מיועדים לתלמידי האוניבריסטה הרגילים.

תשתית המולטימדיה של איטיצ’ר מאפשרת ללמד שיעורים סינכרוניים בכיתות וירטואליות תוך כדי קשר ישיר, בזמן אמת בין מורים ובין קבוצות של סטודנטים הלומדים באמצעות מחשביהם האישיים.

נכון להיום התוכנית מציעה קורסים מקוונים בשפות הבאות:

 

עברית מקראית: תוכנית זו מתמקדת בהקניית חוקי הדקדוק של העברית המקראית, אוצר מילים, עקרונות הסגנון של הסוגות הספרויתיות השונות וההקשר ההיסטורי של השפה העברית. החומרים הדקדוקיים נלמדים במסגרת קריאה בסיפורי התנ”ך.

 

ארמית מקראית: תוכנית זו מתמקדת בהקניית חוקי הדקדוק של הארמית המקראית, אוצר מילים, ובלימוד ההקשר ההיסטורי תרבותי שבתוכו נכתבו הטקסטים הארמיים של הספרים דניאל ועזרא.

יידיש: בתוכנית זו נלמדים עקרונות היסוד של הדקדוק של היידיש. באמצעות לימוד השפה נחשפים התלמידים לתרבות העשירה הכתובה ביידיש.

 

אודות איטיצ’ר

איטיצ’ר מפעילה מזימי לימדה מרחוק פורצי דרך ברחבי העולם. איטיצ’ר הינה זכיינית משרד החוץ ללימוד ילדי הדיפולמטים השוהים בחו”ל וכן זכיינית משרד החינוך להפעלת פרוייקטים למידה מרחוק במערכת החינוך.בין בתי הספר שאיטיצר מפעילה ומנהלת בעולם נכללים, בית הספר הבינלאומי ללימוד אנגלית , המרכז למנהיגות טכנולוגית  המספק מגוון חוגי תכנות לילדים , לימודי סינית.


צרו קשר

הפקולטה למדעי הרוח
האוניברסיטה העברית בירושלים
הר הצופים ירושלים, 91905

eteacher@mail.huji.ac.il